Pauctův průvodce Majncraftem : Zelnoslabov

Po dlouhé době tady máme další díl mého Průvodce světem Majncraft.Bohužel se u mě od posledního dílu projevila určitá nechuť ke psaní a proto jsem termín vydání neustále posouval (Dle mého názoru je lepší vydat něco později, ale kvalitnější, než co nejrychleji, zato napsané s odporem). Doufám, že se Vám bude dnešní díl líbit :-).

ZELNOSLABOV

Zelnoslabov, jak již název napovídá, je město zaměřené hlavně na zeleň. Pokud si ale myslíte, že je to jen další vesnička u lesa, která pouze používá více přírodních materiálů než cihel, jste na omylu. Zelnoslabov chytře využívá kombinace různých druhů dřeva společně s ovčí vlnou, ze kterých se pak staví honosné moderní vily. Město se nachází na okraji husté džungle, což umožňuje například stavbu ukrytých vil či zahrad. Do Zelnoslabova se lze dostat nejlépe pomocí Cesty z Města či modrou linkou nethermetra (Ze stanice Pískovna modrou linkou do stanice Okrajov, odtud vedlejší linkou směrem na Čumákov, dále nejlépe pomocí CNC). V budoucnu bude na město napojené Nové NetherMetro. Starostou je PandKer.

Fórum     Dynmapa

 

Článek o městu Wanera byl smazán.

 

SMALLVILLE 

Smallville je město budované v realistickém venkovském stylu. Je známé především díky skvělé komunitě občanů a v nedávné době to bylo nejaktivnější místo na celém serveru! Nachází se zde vše, co je třeba ke každodennímu životu farmáře – obilný a zeleninová pole, farmy na melouny, farmy na cukrovou třtinu, farmy na drůbež… Smallville má (mimo jiné) hned tři chlouby. Tou první je městské letiště s hangárem a věrnou replikou letadla. Druhou je “čtvrť“ jménem Sand square, kde se nachází pyramidy a PvP arena. Třetí a největší chloubou je nedaleký hrad Karlštejn, který je takřka dokonalou replikou toho skutečného. Smallville má také vlastní dostihové závodiště pro koně. Starostou je Charrles.

Fórum     Dynmapa

 

Pokud půjde vše, tak jak má, tak další díl Průvodce můžete očekávat do dvou až tří týdnů ;-).

Paucto

 

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!