Vítejte na Novu

Dnes je to týden, co první osadníci začali obydlovat nový svět Majncraftu, Novus.

Už před nějakou dobou jsme zjistili, že artefakt Hvězdný most, nad jehož účelem bádáme už dlouhé roky, je ve skutečnosti pradávným transportním zařízením. V týdnech, které po tomto objevu následovaly, se díky společnému úsilí hráčů podařilo naplnit zásobníky artefaktu palivem. Několik dnů pak trvalo, než mohli osadníci konečně opustit bezpečí spawnu a vydat se do neznámé divočiny.

8prerender2

Na svět se dostanete buď portem z nově spuštěné Lobby (/lobby), příkazem /novus nebo /new, nebo přímo přes IP novus.majncraft.cz.

Zároveň se spuštěním nové mapy byla provedena revize pravidel, jsou nyní jednodušší a stručnější. Pokud se na server po nějaké době vracíte, raději si je znovu prostudujte.

Server má nyní omezený počet slotů (57 v době psaní článku) kvůli problémům s výkonem. Může se tak stát, že se na něj ve špičce nedostanete. Hráči, kteří přispěli na server, se mohou připojit přes limit. Lagy se snažíme řešit a doufáme, že brzy se limit zvedne.

dynmapNovus má velmi rozmanitou přírodu s biomy, se kterými jsme se ještě nesetkali. Hráči už stihli založit první města a po celém stavbě rostou samostatné domky i náročnější stavby.

Pokud jsi Novus ještě nenavštívil, neměj obavy, místa je na něm pro tebe ještě dost. Budeme se těšit.

Tagged with: , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!