Máme nový web!

Je mi potěšením vás přivítat na novém webu Majncraftu. Stále není minimálně obsahově na 100 % dokončený, přesto doufáme, že oproti předchozí prastaré verzi půjde o pozitivní změnu.

Je tomu možná čtyři roky, co jsme koupili nový vzhled WordPressu a začali plánovat nový web. Zhruba před rokem jsme se konečně rozhoupali a _CJ_ se pustil do kódování. Bohužel mu došly síly a web těsně před dokončením další půlrok ležel ladem. Naštěstí se objevil nový hrdina, Laranto, který práci konečně dotáhl do konce. Kromě nich bych rád poděkoval všem, kdo se podíleli na vytváření textů na novém webu.

Naším cílem bylo vytvořit web, na kterém budou odděleny články a informace o serveru (abychom lépe přilákali nové hráče) a který bude podporovat víc samostatných světů. Kromě toho přibyla galerie, ve které bychom rádi server prezentovali pomocí screenshotů a videí.

Co teď potřebujeme od vás?

  • Projděte web a hlaste chyby a problémy, můžete také posílat návrhy na vylepšení.
  • Kromě toho je třeba vytvořit texty pro jednotlivé světy (momentálně jsou stránky prázdné) a stávající texty upravit.
  • Dále potřebujeme naplnit galerii – pokud se chcete pochlubit pěkným screenshotem ze serveru, můžete ho poslat sem a my zvážíme jeho použití (klidně jich posílejte víc, něco vybereme).
  • A nakonec bychom ocenili, kdyby se lidi, kteří jsou ochotní vytvářet rendery, pokusili vyrenderovat další pozadí do hlavičky (na každé stránce může být jiné a chemička je v podstatě provizorní.)
  • A důležité také je, aby vznikaly nové články – o to jsem prosil už jinde a tady to jen připomínám. Oceníme každý článek, stačí nám napsat.

Na webu se bude ještě pracovat, například SEO bude hodně důležité. I další věci se můžou na základě vašich připomínek změnit.

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!