Jak se připojit

Pro připojení na server musí být hráč zapsaný na Whitelistu a také musí mít koupený Minecraft (neboli premium účet na minecraft.net). Pokud koupeno nemáte, ani se nepokoušejte dostat na whitelist, na server vás to stejně nepustí!

Pro zápis na Whitelist si musí hráč nejdříve přečíst pravidla, pochopit je a souhlasit s nimi. Pak může být zapsán, žádosti o přidání na whitelist na fóru, facebooku nebo v komentářích, budou ignorovány a mazány. Pak se můžete zapsat na Whitelist skrze test, skládající se z určitého počtu náhodně vybraných otázek.

Pokud test zrovna nefunguje, chcete se na cokoli zeptat nebo máte jiný technický problém, můžete se pokusit o ruční přidání moderátorem na IRC (síť EFNet místnost #majncraft.game) viz odkaz #majncraft IRC klient.

Správný postup zápisu na whitelist:

  1. Přečíst si pravidla a CJDZ a souhlasit s nimi
  2. Připojit se na IRC, zeptat se na případné otázky
  3. Splnit test na whitelist.majncraft.cz
  4. Po potvrzení přidání se můžete připojit na IP adresu s.majncraft.cz a hrát

Naprosto vše, co ve hře provedete, se dá zpětně zjistit a posléze přísně potrestat!

Bany se řeší buď přímo ve hře, na IRC nebo na fóru v sekci Banlist.

Na serveru funguje několik samostatných světů.
Propojuje je svět zvaný lobby. Dostanete se na něj příkazem /lobby. Z něj vedou porty na další světy. Jinak se také na další světy můžete připojit přes příkazy /novus (spuštěný v září 2015), /eternia (beží už více jak 5 let) a /vesmir (speciální svět).

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!