Vesmír

Vesmír je třetí svět na Majncraftu. Od ostatních se výrazně liší svým účelem. Stejně jako na Eternii a Novusu na něm platí pravidla survivalu, není ale určený na běžné survival hraní. Ve Vesmíru nenajdete žádný generovaný terén, pouze černou prázdnotu. Materiál na stavění se do Vesmíru musí dovážet z Novusu, na kterou je připojený, případně se získává z ovcí chovaných na místě.

Ve vesmíru vznikají ty nejambicióznější projekty na Majncraftu. Hráči zde staví repliky slavných vesmírných lodí z nejrůznějších filmů, seriálů, her a dalších médií, nebo si vytváří lodě vlastní. Největším projektem je flotila kolem Battlestar Hyperion inspirovaná seriálem Battlestar Galactica. Pracuje se na ní už více než čtyři roky a vzhledem k tomu, že se staví v survivalu, jde o projekt naprosto ohromujících rozměrů.

Do Vesmíru se dostanete příkazem /vesmir. Pak se mezi jednotlivými loďmi a stanicemi přepravujete pomocí portů. Navíc zde můžete používat jetpacky, které vám umožní spotřebováváním jídla krátkodobě létat.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!